OKAZION SHITET SHTEPI 1 kat NE BABRRU

Shitet nga: ramazan 11 Jan 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet shtepia 1 kateshe me 3 dhoma + 2 banjo e mobiluar me 600 m2 toke. Shtepia ndodhet ne babrru. shtepia ka projekt per 4 kat. Ka te gjitha lidhjet drita, uje dhe rruge.
Shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim