Kati i par te nje vile me qera ne Tirane

Shitet nga: Rilind 28 Maj 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
jap me qera katin e par te nje vile tek blloku vilave pran kompleksit kristal uje dhe drrita 24 ore.. me panele djellore ...oborr te mjaftushem ...dhe parking per makinen....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim