Jepet Vile me qera ne periferi te Tiranes

Shitet nga: Ahmet 11 Nën 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 990 EUR

Komuna: Tiranë
Jepet Vile me qera ne periferi te Tiranes larg zhurmave dhe ne ajer te paster me pamje te mrekullueshme ne te gjitha anet. 3 kate+1 nentoke me siperfaqe 100m2 per kat.Vila eshte krejtesisht e mobiluar dhe ka 3 dhoma gjumi, 5 banjo, 1 livingroom, 1 sallon+livingroom, 2 kuzhina, 1 zyre pune dhe garazhd per makinen dhe 1 dylym kopsht i gjelberuar.Ndertim i ri me hapsira te bollshme dhe shume funksionale. CMIMI I NEGOCIUESHEM!

e-mail contact: bledarcala@hotmail.com

nr cel: 0684533716
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim