Jap shtepi (garsoniere) me qera te ish fusha e a..

Shitet nga: Gimi 04 Krr 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Tiranë
jap shtepi (garsoniere) te fusha e aviacionit rr.ferdinand deda.Shtepia eshte totalisht e mobiluar dhe eshte ne kat te pare.Ka dhome 5m me 4m korridor banjo dhe veranten jasht.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim