Jap hyrje me qera

Shitet nga: Endri 14 Qer 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pershendetje,

Jap dy kate te nje vile me qera.
Hyrjet kane secila nga dy dhoma, koridor, sallon pritje, kuzhine, tre ballkone edhe dy tualete.

Siperfaqja e katit 150 metra katror.
Pajisur me sahat uji dhe korenti te ndare per cdo kat.
Uje i rrjedhshem nga rrjeti qe perdoret per gatim edhe larje, si dhe nje pus 60 metra i thelle ne rast thatesire.

Vende parkimi te siguruara dhe qetesi absolute.

Katet kane kuzhine te kompletuar por ne rast kerkese mund te kujdesemi edhe per mobilimin e dhomave.

Adresa e shtepise eshte: Rruga "Paro Kita", 100m larg ish Venue Dace Club, Tirane.

Per me teper telefononi 0694380800
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim