Eshte SHTEPI ME KONDOCIONE SHUME TE MIRA SHIKOJE..

Shitet nga: Fjorentina 25 Maj 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet nderrohet shtepi 67 m2
Shitet 28000 Euro. Nderrohet me shtepi ne yzberisht,kames,fresku,kombinat e ne fshatrat e TIRANES
Eshte SHTEPI ME KONDOCIONE SHUME TE MIRA SHIKOJENI DHE PROVOJENI
062163633
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim