SUPER OKAZION!!!Shtepi 2 kateshe. truall 300 m2..

Shitet nga: okazion 21 Krr 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet shtepi 2 kateshe plus truall. Siperfaqe totale 300 m,ndertesa eshte 120 m ku perfshihen 2 dhoma gjumi,sallon i ndenjes + kuzhinen,korridor i badh,banjo dhe verande e madhe. Me oborr dhe vend parkimi per nje makine. Kati i dyte nuk eshte perfunduar,ka vetem kolonat dhe catine.Shtepia shitet per arsye ekonomike vetem 80 000 euro. Cmimi i padiskutueshem,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim