SHTEPI UNIVERSITETI EUROPIAN I TIRANES

Shitet nga: arbri 22 Nën 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

930 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: BLV. GJERGJ FISHTA, Pallatet Korca
Sipërfaqe: 123 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
SHITET SHTEPI 123 M2 KATI 4 BUZA RRUGE BULEVARDI GJERGJ FISHTA SA KALON UNIVERSITETIN EUROPIAN TE TIRANES,,

SHTEPIA KA PAMJE NGA TE 2JA ANET DHE NGA RRUGA DHE NGA MBRAPA.

E MOBILUAR ME:
2 DHOMA GJUMI,
SALLON I MADH,
GUZHIN GATIMI,
2 BANJO,
2 BALLKONE,

KA TE INSTALUAR KONDICIONER NE TE GJITHE AMBJENTET, TV, KOLLTUQE, BUFE, DHOMA GJUMI, DUSHE, ME PAK FJAL SHTEPI E KOMPLETUAR.

ESHTE NJE NGA ZONAT ME TE KERKUARA NE TIRANE DHE NJI ZONE E CILA TI KRIJON TE GJITHA KUSHTET E JETESES.

CMIMI 930 EURO M2
KONTAKT: 0693441909
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim