SHTEPI PRIVATE

Shitet nga: Bashkim 11 Gsh 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet shtepi private 3- kateshe 300 m katror e kompletuar e gjitha .ka dhe garazhd te vecuar nga shtepia.Shtepia ka tapi te truallit,si dhe eshte ne proces legalizimi..SHITET 155 MILJON LEKE. SHTEPIA NDODHET NE PASKUQAN 1 RR.H.NELA PRANE LIQENIT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim