Toke Truall Ne Ishullin Rodos Greece

Shitet nga: rudi Grabovari 13 Krr 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 EUR   100 000 EUR

Komuna: Tiranë
Toke ndertimi ne Greqi ne ishullin e Rodos zona Afandu
Përshkrim i sendit:
Shitet toke ndertimi ne Greqi ne ishullin Rodos zona Afandu.
20 kilometer nga aeroporti nderkombetar, qyteti i rodos dhe spitalit.
Ne afersi te tokes se ndertimit ndodhet fushe golf me 18 vrima. Shume prane ndodhen dhe plazhet e njohura glifada, kolimbia, cabika dhe afantu.
Ne token e ndertimit nuk ekziston asnje ndertese dhe eshte e ndertueshme menjehere.


Mund te kontaktoni ne rudion@hotmail.com


Per cfare do pyetje te kesh mund te me kontaktosh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim