Garsonjere me qera ne Tirane

Shitet nga: Andy 05 Krr 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Eshte garsonjere ne katin e pare dhe gjendet afer shkolles se baletit, ose perkrah hotel pike lotit, ne qender pothuajse duke i patur qe te gjitha gjerat qe ju nevojiten ne dere te shtepise, eshte ambjent i qete, i pershtatshem per dy studente, nje cift, ose ambjent i pershtatshem per zyre, dentist, etj, per me shume info, mund te te me kontaktoni ne numrin e cel, ose emailit. cheers.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim