Shitet garazh nentokesor i mbyllur. OKAZION!!!

Shitet nga: Kristi 16 Nën 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Adresa: Pallati i ri, ngjitur me Komisariatin nr.4
Sipërfaqe: 20 m2
Për vendbanimin: Nëntokësor
Komuna: Tiranë
Shitet garazh nentokesor ne nivelin -1 te nje pallati te ri buze rruges kryesore prane komisariatit nr.4 Tirane. Hyrja ne ambjentet e garazhit eshte e kontrolluar me kamera, roje dhe porte automatike me telekomande. Ne garazh eshte funksional edhe ashensori i pallatit. Garazhi eshte i mbyllur me qepen elektrik, i komanduar me telekomande.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim