Kioske tip zyre speciale dhe dy garazhe

Shitet nga: besi 29 Nën 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Adresa: kioske dhe dy garazhe okazion!
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Ndërtesë montuese, Ndërtesë e ngurtë, Nëntokësor, E mobiluar
Komuna: Tiranë
Shes kioske cilesore permasa 6.5x2.5 me cmimim 2500€. Dhe dy garazhe 5.5x 2.5 te pershtatshem per Makine apo magazine.cmimi 600€ secili. Nese shiten te gjitha se bashku i jap per 3000€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim