GARAZHE E PERSHTATSHME PER MAGAZINE NE TIRANE

Shitet nga: Magazine 26 Qer 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SHITET OSE JEPET ME QERA GARAZHE E PERSHTATSHME PER MAGAZINE ME SIPERFAQE 1400 M . LARTESIA 3.5M , 2 HYRJE NJE PER AUTOMJETE DHE NJE PER KEMBESORE ME VETE .
MAGAZINA NDODHET NE ZONEN E KOMBINATIT , RRUGA FABRIKA E QELQIT .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim