super oferte Shitet ose jepet me qera apartament

Shitet nga: myslym shyri 13 Gsh 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Tiranë
Shitet ose jepet me qera apartament 3+1,kati 4, i mobiluar ne rrugen Myslym shyri perball Drejtorise se policise ne nje nga lagjet me te mira te Tiranes.lagjja ofron mundesi parkimi, qetesi dhe siguri
Shitet e mobiluar 110000 € i diskutueshem
Jepet me qera i mobiluar 500 € i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim