apartament

Shitet nga: serg al 05 Dhj 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: kopshti zoologjik
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Tiranë
apartament 2+1, kuzhina dhe dhoma e ngrenjes e vecuar,me parket, e mobiluar,e pershtatshme per biznes ose zyra pasi eshte kat perdhes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim