Tirane, shes apartament 3dhoma BLK Kati 4, 90 m²..

Shitet nga: zani 18 Dhj 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Tiranë
shes apartament 2+1 kati4, ne mes te vilave te selites se vogel, pallat i ri, 6kate, zone e urbanizuar edhe me nje qetesi relaksuese,apartamenti eshte i patinuar komplet, si edhe me sistem ngrohje individual me kaldaje dhe radiator ngrohje ne cdo dhome, edhe ne banjo. pallati eshte i banueshem me banore nga viti 2005. per te gjithe te interesuarit marr persiper edhe ndonje ndryshim sipas preferencave brenda apartamentit brenda ketij cmimi ose i zbresim nga cmimi. sqaroj se ne unazen e re qe po behet eshte hapur tashme kane mbaruar shembjet dhe po punohet, apartamenti eshte 25metra me autostraden dhe per rrjedhoje edhe me autobuzin. hipoteka i del shum shpejt pasi esht miratuar plani urbanistik dhe banesa legalizohet.


Cel. : 0682740041
dergo E-Mail- nazas.78@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim