Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 98 m²

Shitet nga: MiMa 21 Krr 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Tiranë
Shitet Apartament, 98 meter2: 2+1 me 2 banjo dhe 2 ballkone.

Shtepia eshte ne katin e trete te nje pallati te ri (viti i ndertimit 2009) me ashensor dhe e gjitha e pozicionuar nga dielli.

Apartamenti shitet i mobiluar


Numer kontakti: 069 55 83 293
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim