Tirane ,Okazion Apartament me Verand, ne qender ..

Shitet nga: Andi 18 Sht 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Tiranë
Vendodhja e apt eshte ne kryqezimin e ures e madhe.Rruga Elbasanit , Mustafa Lleshi mbi Bar Iguna.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat te ri 11 katesh te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi, soxhorno ,2 Koridore , banjo dhe nje verande te mrekullueshme dhe teper relaksuese i cila ka qiperfaqe 54,7 m2. Siperfaqja totale 147m2. Orinetimi nga Lindja dhe perendimi cka e ben apartamentin te ndricuar gjate gjithe dites deri ne perendim. Apartamenti eshte mjaft cilesor dhe ka nje planimetri mjaft funksionale dhe te mireorganizuar cka e ben ate lehtesisht te konverertueshem edhe ne 2 dhoma gjumi.DETAJE;
i Hipotekuar.
Punime te mira ,Gipse ,
Telefon fiks , linje interneti adsl/ashensor / kondicioner /kabllor/ Verand i mbushur me lule,prane qendres etj

Cmimi 110,000 euro.
92.3 m siperfaqja e apatramentit dhe 54.7 m verand 110.000 Euro (njeqind e dhjete mije euro )


Kontakt: Cel 0692305499 Cel 0692472663
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim