Te Misto Mame pall Cabej 63 m2 ne Tirane

Shitet nga: Juli 09 Sht 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Tiranë
Apartamenti eshte me pozicion nga lindja, me shkalle te hapura dhe plot drite. Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke dhe i mobiluar. Ndodhet pran Misto Mames tek Pall Cabej
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim