Shtepi prej 90m2 ne Tirane

Shitet nga: ardit 29 Nën 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Tiranë
Shitet nje hyrje 2dhoma nje guzhine koridore anekse ne lagjen alidem 50 metra mbi shkollen kushtrimi i lirise pran pikes se shumices fruta perime apartamenti ndodhe ne katin e pare dhe shitet me shume per biznes cmimi 1500 euro metri katror
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim