Shtepi prej 60 m2 ne Tirane

Shitet nga: ERBANan@yahoo.com 17 Sht 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Tiranë
SHITET SHTEPI KATI I PARE ME MUNDESI SHFRYTEZIMI PER LOKAL NGA PARA DHE NGA MBRAPA SHTEPIA ESHTE NE NJE POZICION SHUME TE MIRE ME PAMJE NGA RRUGA NGA TE DYJA KRAHET 60M2 ME HIPOTEK ME CERTIFIKAT PRONESIE.
MUND TE NDEROHET DHE ME DY APARTAMENTE NGA 75 M2 SECILI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim