Shtepi prej 54m2 ne Tiranë

Shitet nga: bernard 08 Gsh 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Tiranë
shtepi kati i par ka dhom gjumi dhom ndenje plus guzhin korridor bamjo dhe ballkon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim