Shtepi ne Tiranë

Shitet nga: dorian 30 Nën 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Tiranë
Ne Kompleksi Ice shitet shtepi 1+1 me vlere 55 mije euro, cmimi negociohet, por jo me pak se 50 mije euro,61 m2, shkalla 2, kati 3, me pamja nga Bujtina Gjeli dhe nga kisha e Don Boskos. E mobiluar se fundi me nje investim prej 13 mije euro, cdo objekt eshte vendosur ne menyre perfekte, fare pak te perdorura. Pronari i shtepise e shet shtepine me cmimin e blerjes nga firma e ndertimit, ndersa mobilimin ia ofron teresisht falas klientit qe blen shtepine...pra pervec shtepise ju perfitoni 13 mije euro mobilim...
Shtepia shitet per arsye se pronari ka blere hyrje tjeter dhe nuk jeton me ne shtepine qe tashme ka ne shitje.
Te interesuarit, te kontaktojne ne nr.0665781144 ...Ju mirepresim!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim