Shtepi me qera 1+1 ne Tirane

Shitet nga: Shpi me qera 19 Sht 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Tiranë
Jepet me qera shtepi 1+1 ne zonen e zogut te zi pallati ngjith me shkollen e partise perballe pallatit sportit asllan rusi. Uje dhe drita 24 ore, me shume se 70% e kompletuar, shtepia eshte ne gjendje shume te mire kerkojme familjare jo studente, shtepia jepet me qera ne baze te nje kontrate. Kerkojme njerez serioz. Kontaktoni ne nr e tel 0694765051. Cmimi per muaj 250 mij lek te vjetra dhe i pa diskutueshem !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim