Shtepi me 2 Dyqane +Garazhd ne rrugen Ali Demi

Shitet nga: e 18 Maj 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Tiranë
Shitet shtepi me 2 dyqane + 1 Soxhorno Kati 1 + Garazhd Privat . Objekti ndodhet buze rruges ,tek stacioni Stacionit i Autobuzit Poligrafik,Lagja Ali Demi. Mund te perdoret si objekt Biznesi gjithashtu dhe si apartament privat . Dalja Dyqaneve ndodhet nga rruga,ndersa dalja e apartamentit brenda lagjes. Kontaktoni nepermjet numrit te Cel .0697745624 ose nepermjet e-mai
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim