Shtepi esht e rikomstruktuar me arredim bashkohor.

Shitet nga: Ina 04 Qer 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet shtepia tek pazari i ri prane optika roma 100m.Perbehet nga 2dhoma gjumi,soxhorno dhe dhom ngrenieje me vete.Cmimi 1000€ metri i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim