SHITET ose NDERROHET Ap..me çertifikat PRONESIE

Shitet nga: ekaterina 09 Tet 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Tiranë
SHITET ose NDERROHET Apartament..me çertifikat PRONESIE

Golem PLAZH ,shes ap.66.6 m2,i cili eshte me CERTIFIKAT PRONESIE. Disponibel dhome gjumi ,sallon-guzhine,koridor ,banjo te madhe me dritare dhe ballkon 8 m2,shkallet me mermer,kangjella alumini e ndricim natyral,e etj.
Eshte ne nje nga rezidencat me te mira ne plazhin e Golemit,eshte me plot drite ,Eshte me plot diell orjentim lindje-juge dhe perendim. Eshte me gjelberim gjithvjetor, me pisha, lule dhe me hapsira te konsiderushme. .Rezidenca ruhet me personel te kompanis ndertuse. Ka parkim makine te garantuar ne rezidence.
Ju keni mundesi te ndertoni Papafingo me pamje spektakolare ose dubleks.Jepet leje nga komuna GOLEM. Komshiu qe ju keni perballe ka ndertuar dy kate shtese mbi taracen e tij me leje te KOMUNES. Shikoni fotot te nenvizuara jane te komshiut.. Keni projekt te gateshem ndertimi.
Shitet ose nderrohet me,apartament.shtepi fshati ose dyqan ne Tirane e kudo ; kundrejt vlerave te tregu. . Me 16 Korrik 2014 SHTEPIA ESHTE KOMLETUAR ME Kundrabufe ,kolltuqe,dhome gjumi etjer. NDERROHET POR JO ME MAKINE Ne foto keni projektin e pergatitur te papafingos per ndertim ne dru
Tel. :0688400803 / 0686068506 / 0665838222 shitet 43000 dollar shitet se kam 2 shtepi ne plazh

E-mail rabinexha@yahoo.com ose danelnezha@gmail.com
Area / Road to the beach

At Golem BEACH, it is sold an apartment of 66.6 m2, which owns an ownership CERTIFICATE;
There is a bedroom, a kitchen,a corridor, a bathroom with a large window and a balcony of 8 m2, marble stairs, aluminum railing of natural lighting, etc..
It is found in a residence full of sunlight, small gardens in a considerable space between buildings in the Residence. The Construction Company staff looks after the residence. There is car parking inside guaranteed. There is a possibility to build duplex or a fantastic loft . Look to the photos The neighbor has built two additional floors so you may have it . Thank you.
It is sold or exchanged with an apartment in Tirirane 4300 dollar.

Call : 0688400803 to rabinexha@yahoo.com

Cel. : 0665835222
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim