SHITET BANESA

Shitet nga: Luani 22 Nën 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Tiranë
SHITET APARTAMENT 90m/2 TEK KODRA E DIELLIT, PALLAT I RI.
APARTAMENTI DISPONON; 2 DHOMA GJUMI ( TE MOBILUARA ) 2 BALLKONE;
2 BANJO TE RREGUALLUARA. SI DHE KUZHINE GATIMI FUNKSIONALE BASHKOHORE.
POZICIONI I APARTAMENTIT ESHTE NGA JUGLINDJA.
TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKOJNE NE NR E TELEFONIT +355682258227.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim