Rr. Mine Peza Apartament prej 100 m2 ne Tirane

Shitet nga: Apartament Okazion 28 Jan 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Tiranë
Ne Rrugen Mine Peza, prane prokurorise se Tiranes dhe shkolles Hasan Vogli, ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, shitet apartament 100 m2 kati i 3-te, me 2 dhoma gjumi te bollshme, me dy ballkone, apartamenti eshte me pamje nga te dy anet e pallatit, me ambient te padukshem depozitimi, me sallon, banjo dhe kuzhine me hapesira te medha dhe punime bashkekohore. Cmimi i zones eshte 1000 €/m2 ndersa cmimi i apartamentit eshte 800€/m2.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim