Papafingo me qera ne Tiranë

Shitet nga: Albi 13 Sht 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 208 m2
Komuna: Tiranë
Papafingo me pamje panoramike....Me pamje nga e gjithe Tirana dhe me nje hapesire goxha te madhe...Me tavan druri t bere me porosi ...mE VECANTE :)
Cmimi I diskutueshem....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim