Okazion

Shitet nga: Genti 01 Dhj 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kati 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Tiranë
2+1 e mobiluar dhe totalishte e restauruar. Te marteniteti ri. Kati 3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim