Okazion Apartament prej 170 m2 ne Tirane

Shitet nga: Dardan 14 Sht 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Tiranë
Rr Tre Vellezerit Kondi,200 m nga rr e Elbasanit, shitet apartament excluziv 4+2+2Banjo + Ballkon, 170 m/2;, kati i 4,parkim privat .Punime shume cilesore! Veshje me gure, tulla decorative dhe ceramike italiane “Pica”, porta e jashtme eshte , dritaret jane “Foris 501 Golden Oak”, persianet me material Metra, banjot jane me pllaka “Colorker” dhe pjese hidrosanitare “Althea” , videocitofoni Farfisa Echos, impiant kondicionimi "Aermec" Giugiaro me kontroll nepermjet internetit “AERWEB 300“, impianti elektrik “ABB “, me dy drita emergjence dhe sinjal akustik alarmi ne te dyja banjot dhe valvul bllokuese me alarm ne kuzhine ne rast rrjedhje gazi. Porte e jashtme e automatizuar FAAC me telekomande. Apartamenti eshte i lire nga te kater anet, dhe ndodhet ne nje ndertese te perbere nga vetem pese apartemente. Vend per oxhak funksional dhe panele diellore! Çmimi Okazion 800 euro/m2. Parkimi privat 8000 euro. Ne proces hipotekimi ! Apartamenti eshte bosh, fotot jane te katit te 3-te! P.S. Shitet edhe nje verande 170 m2 perkundrejt shumes 50.000 euro!

Planimetrine mund ta shkarkoni nga linku :
http://www.dardandesign.com/Planimetria.pdf

Kontakt Itali: 00393297557942, Shqiperi: 0672159660,

E-mail:dardan@dardandesign.com

Per Info rreth produkteve te applikuara klikoni me poshte :

Aermec Giugiaro : http://www.aermec.com/it-it/prodotti/default.asp?id=133&ftype=fancoil&sun=ohl

Tulla Pica : http://www.pica.it/

Dera Dierre : http://www.dierre.it/it/home.html

Persiane : http://www.metra.it/indexIT.html

Dritare Foris : http://www.dardandesign.com/FORIS%20501.pdf

Pllakat :http://www.colorker.com/en/home.php

Hidrosanitare: http://www.altheaceramica.it/prodotti/

Elektrike & Elektrovalvul gazi : http://www.abb.it/cawp/gad02465/dd1d7ee528b2c23fc1257894004434bc.aspx

Videocitofoni Farfisa Echos : http://www.acifarfisa.it/download.php?ida=52

Porta automatike FAAC : http://www.faac.it/ita/prodotti/automazione-cancelli-e-barriere.html
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim