Okazion, apartament ne qender te Tiranes

Shitet nga: Tea 19 Dhj 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Durresit
Sipërfaqe: 91 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Tiranë
Apartament 2+1, zone shume e qete e me te gjitha komoditetet. I mobiluar, me hipoteke dhe mundesi parkimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim