Okazion!! Vetem Pak Dite!! Apartament prej 97m2..

Shitet nga: Klodi 02 Krr 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

74 999 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : Komuna e Parisit

OKAZION Apartament prej 97m2,kat 2,2+1 tek Komuna e Parisit! Ndodhet tek Rruga Tish Daia, Komuna e Parisit, Tirane!
Ka punime te brendshme cilesore, eshte i pajisur me HIPOTEK TE RREGULLT PRONESIE. Apartamenti gjendet ne nje zone mjat te pershtatshme banimi. Ka korridor mjaftushem te madh si dhe sallon te bollshem etj...
Theksoj PARKIM I GARANTUAR! Per me shume informacione me kontaktoni ne nr : 0682060642 FALEMINDERIT!

Tirana, for sale Apartment 2+1 at Komuna e Parisit, near Kristal Center. The Apartment has 2 bedrooms+1 living room+bathroom+balcony, with surface 97113 sqm, is paved in tiles, located on 2-nd floor of a building. Guaranteed parking!Apartment has regular documents of ownership.
Tel. : 0682060642

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim