OKAZION Garsonjere prej 37 m2 ne Tirane

Shitet nga: elvis 11 Sht 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Tiranë
Shitet garzonjere ne Kinostudio Rr.Aleksander Moisiu ka ( tualet +korridore+dhome) eshte e rregulluar dhe me hipoteke i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim