OKAZION APARAMENT 2+1 90 M2

Shitet nga: bl 16 Nën 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: TIRANE RE PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI LUARASI
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ashensor
Komuna: Tiranë
OKAZION!! SHITET APARTAMENT 2+1 90 METRA 1000EURO METRI KATROR. PALLAT I RI KATI I 3 ME ASHENSOR KOMOD DHE PAMJE NGA DIELLI ADRESA TIRANE E RE PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI LUARASI!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim