OKAZION -Apartament prej 105 m2 ne Tirane

Shitet nga: Andi 14 Maj 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Tiranë
SUPER OKAZION !
SHES APARTAMENT 3+1+1 me 105 m² katrore vetem 500 meter larg qendres TIRANES
KATI I 5 ME BALLKON TE GJATE ME PAMJE NGA QENDRA DHE 1 BALLKON ME PAMJE NGA LAGJIA MBRAPA !!! Me te gjithe dekumentacionin perkates !!!

1 --( CMIMI 1050 EURO m² ) I DISKUTUESHEM

ADRESA rruga MINE PEZA TE BAR KAFE GRAND! !
Shitet per arsye emigrimi !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim