OKAZION ! Shiten Apartamente ne Unazen e Re,Tirane

Shitet nga: Euro Beton 2005 05 Maj 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Tiranë
OKAZION !
Shoqeria "Euro Beton 2005" shet apartamente me Hipoteke 1+1, 2+1 dhe 3+1 te planimetrive dhe siperfaqeve te ndryshme.

Vendndodhja e pallatit : Unaza e Re, Rr. "Teodor Keko", Kashar

Cmimi : 550euro/m2

Cel : 0682066589
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim