OKAZION!!!!Shtepi 88m2 + dyqan 13 m2 ne Tirane(K..

Shitet nga: Eljo 22 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 1+1 bashke me dyqan ose garazh ne vartesi te deshires se perdorimit tuaj,Apartamenti ndodhet ne zonen e kombinatit, ne rrugen "Llazi Miho" pll 160
kati i dyte, 100 metra larg rruges kryesore.Ndertim i vitit 1999 me dokumenta te rregullta. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 88m2, ka nje dhome,nje guzhine + sallon, nje tualet, dhe ballkoni shtrihet gjat gjithe gjatesise se apartamentit, ndersa dyqani ka nje siperfaqe 13m2. Pallati eshte 5 katesh cdo familje ka nje kate plus dhe ne katin 0 ndodhen 5 dyqane nga nje per cdo familje.
Cmimi i apartamentit plus dyqanin eshte 42.000 Euro.I diskutushem.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit
0693569836.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim