OKAZION !!! APARTAMENT 130m² - Plazh,Durres

Shitet nga: Eno 04 Dhj 06:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartment me pamje nga deti i kompletuar ne plazhin e Durresit, tek Hekurudha prane Intesa Sao Paolo bank. Apartamenti ka 3 dhoma , kuzhine , 2 ballkone nga ana e detit , 2 tualete 1 te thjeshte dhe tjetri me vaske.
Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke . Furnizim me uje 24'h.
Hapesire parkimi ne sheshin e pallatit.
Okazion !!!
Cmimi 55000 euro i diskutueshem !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim