OBJEKT 200M2 NE KSAMIL ME DOKUMENTACION TE REGULLT

Shitet nga: Tani 05 Gsh 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 192 m2
Komuna: Tiranë
Shitet objekt me siperfaqe 200m2 dhe truall700m2 ne ksamil sarand me hipotek prone egzistuese e pa rikonstruktuar ose mund te nderrohet me mak + diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim