Nje shtepi 2+1 81m2 tek stacioni i trenit.

Shitet nga: Elvs 28 Gsh 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Tiranë
ona/Rruga : Haxhi Hysen Dalliu

Shes nje shtepi 2+1+ ballkon+ aneks+ dhome tharje( pallat i vjeter) kati i dyte 81 metra. Eshte nje shtepi fantastike per investim. Mund ta merrni per dhenje me qera ( ku ne zone qiraja e 1+1 eshte 250 deri ne 300 mije leke sepse ka fakultetin e shkencave ngjitur) ose per studio ( ku dritaren e ka ne unaze ). Shtepia eshte 30 metra nga stacioni i trenit te vjeter. Zona qe ndodhet shtepia sa vjen dhe vlersohet me shume sepse me ndertimin e bulevardit te ri del qendra e re e Tiranes. Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin: 0685324487. Cmimi eshte 100.000 euro i pa diskutueshem. Ju lutem vetem blersa serioz. Faleminderit.

Cel. : 0685324487
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim