Me hipoteke Vizion Plus Apartament 69 m2 1+1

Shitet nga: Edmond 21 Jan 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

61 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Tiranë
Ap. eshte shume i mirembajtur dhe rreth 1 vit i perdorur. Jane bere punime plotesuese.
Shitet i mobiluar. Mobilimi me stil modern shume cilesor dhe pjesa kryesore e pajisjeve jane te paperdorura.
Kolltuqe lekure (origjinale) elektroshtepijaket bosh + smeg, ndricimi Philips (original).
Çmimi 890 euro/m2 i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim