Komuna Parisit Rr.skender Luarasi

Shitet nga: idabendo 16 Nën 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Tiranë
apartamenti shitet i mobiluar.eshte rikonstruktuar e mobiluar para 6 muajsh...shtepia ka pozicion me sh diell.me ashensor kati i 8 banim.ndertim i ri.ije dhe drita 24 ore.ndodhet sh pran kompleksit dinamo...pran stacionit te autobuzit.dhome gjumi+dhome gjumi per femij+ambient ndenje+1wc+1ballkon+korridor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim