Jepet me qera ose shitet apartament ne afersi te..

Shitet nga: tanitani 24 Dhj 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Tiranë
Apartament ne nje zone te qete, gjysem i kompletuar me kontrabufe, aspirator, divane tavoline buke karrige dhome gjumi per nje person, boiler,i pa banuar ndonjehere hapesire 1+1. kati i katert, me ashensor, 24 ore uje e drita, i pershtatshem per personelin e spitalit, studente apo çifte te reja, me mundesi dalje ne rruget kryesore, me dy ballkone me pamje nga lindja me diell gjate gjithe dites.
Jepet me qera me cmim te arsyeshem ose shitet me tapi te rregullt dhe per me teper me cmim te arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim