Jepet me Qera Apartament 3+1, (Rr. Kavajes)

Shitet nga: Enea 15 Tet 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Tiranë
Apartament i perbere nga 3 dhoma gjumi, 1 guzhine, 1 tualet dhe ballkon i mbyllur me vetrate.
Te gjitha dhomat kane dritare dhe jane te pajisura me kondicionere.
Apartamenti eshte i mobiluar teresisht (Mobilje, Shtreter, Lavatrice, TV) dhe tualeti sapo u be i ri.
Mund te banojne 3 – 5 persona
Cmimi: 350 euro (Cmimi eshte I diskutueshem ne baze te numrit te personave qe do te qendrojne)

Adresa: Rr. Kavajes, perball ish ‘’Lidhja e Shkrimetareve’’, ne krahe te universitetit ‘’UFO’’ (Arkitektura)
200 m nga qendra e Tiranes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim