Jepen 4 Apartementa ne Ulqin- Shtoj me qira

Shitet nga: Bali 01 Gsh 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Tiranë
Pershendetje

Jepen 4 Apartementa te ri ne Ulqin Shtoj me qira.

Ndertimi ri

vendi shume i qet ,taman per nje pushime te rahatshem dhe me knaqesine me familje,

e kini 1100 metra derej ne plazhenma te afert, e 1500 metra derej ne copa cabana.

300 metra larg kini vetesherbime..restauranta,piceri...
autolarje,e shume tjer.

cdo Apartement i ka 35 qm. me 2 kerveta dhe 1 kervet damas.,dhe klime,
nje Armand ,balkon,Banjo,Wc..dush.. dhe cdo Apartement e ka nje kuxhine te vegjel me nje rashaf me 2 ploqa per me gatu ushqimin...dhe nje frigorifer.
ka parking

per ma shume fotografija klikone ne faqen e facebukutper te interesuarit ju lutem me thirr ne numra te poshtme.

numri per rezervim esht

Ulqin +38269430552

Gjermani +49151 51726270
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim