Jap me qera apartament 2+1 ne Rrugen Fortuzi

Shitet nga: astrit 08 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Tiranë
Prane qendres se qytetit ne rrugen Fortuzi ne nje pallat egzistues ne katin e 3 jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar totalisht .Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon dhe guzhine , banjo dhe ballkon .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim