Jap me qera apartament 2+1+balkon 74 M2 Ish Bllo..

Shitet nga: xhanimorandi@hotmail.com 24 Gsh 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : Ish Bllok

Jepet me Qera

, Apartament te mobiluar ne ish Bllok te Farmacia Greke te Pallatet Agimi!
- 2 dhoma gjumi
- Balkon
- Te mobiluar
- Ish Bllok -

Vetem 350 euro ne muaj Mos hezitoni dhe kontaktono direkt ne

Tel. : 0692303613
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim